Edukacinės kortelės

EDUKACINIAI PLAKATAI
„Saturno mėnuliai“

arrow-right
82 Mėnuliai – būtent tiek, kiek žinoma šiandien, supa antrą pagal dydį Saulės sistemos planetą Saturną. Ar įsivaizduojate kaip atrodytų naktinis dangus jei jame šviestų tiek mėnulių? Kaip jie atrodo? Kuo jie pasižymi? Ar juose tyvuliuoja vandenynai? O gal gaubia ledynai? Trykšta geizeriai? 
 
Norintiems geriau pažinti tolimąjį Saturno pasaulį, siūlome įsigyti jo mėnulių kolekciją. Šiame rinkinyje – 12 plakatų su įdomiausiais ir smalsumą labiausiai žadinančiais Saturno palydovais. Kiekviename edukaciniame plakate rasite nuotrauką ir mėnulio aprašymą. Galima naudoti mokymosi tikslais mokykloje, namuose, būreliuose ar draugų susiėjimuose. Taip pat galima kabinti lyg plakatus ant sienos – neabejojame, kad papuoš smalsių tyrinėtojų kambarius. Tinka ir rėminimui bei dovanojimui kosmosui neabejingiems draugams. 
 
Edukacinių kortelių rinkinyje rasite ir knygelę, kurioje – įdomioji mokslinė informacija apie Saturną, jo palydovus. 

55 Eur    PIRKTI

Sienų lipdukai

SIENŲ LIPDUKAI
„Saturnas ir jo apylinkės“

arrow-right
Mažiems ir dideliems kosmoso tyrinėtojams, naktinio dangaus stebėtojams – sienų lipdukai. Šioje “Saturno” kolekcijoje yra įspūdingo dydžio Saturnas bei jo palydovai. Lipdukus galima klijuoti bet kokia tvarka ant sienų, dekoruojant taip, kaip gražiausiai jums. Norintiems daugiau naktinio dangaus spalvų – lipdukus galima klijuoti ir ant trijų rinkinyje esančių juodų fonų. 

HOMESTAR namų planetariumai

arrow-right

Įsivaizduokite žvaigždžių nusėtą dangų, kuriuo grožitės sėdėdami ant savo sofos. Šią svajonę galite išpildyti su „Sega Toys“ namų planetariumų serija. „Flux“ yra pats galingiausias ir moderniausias iki šiol sukurtas modelis. Planetariumas sukurtas pagal be galo populiarų dizainą. Galingas juodas žvaigždžių projektorius poliruotu paviršiumi taps mėgstamiausiu jūsų namų planetariumu. Spindintys stikliniai lęšiai ir itin ryškūs šviesos diodai kuria tikrovišką ir ryškų vaizdą. Dizainą užbaigia Mėnulio kraterį primenantis projektoriaus apvadas.

Namų planetariumų seriją „Homestar“ sukūrė “Sega Toys” ir japonų išradėjas ir verslininkas Takayuki Ohira. Jis yra pasaulyje pripažintas profesionalių planetariumų kūrėjas, laimėjęs daugybę inovacijų apdovanojimų. Jo įkurta bendrovė „Megastar“ tiekia didelius planetariumus įvairiose pasaulio šalyse. Didieji planetariumai projektuoja iki 22 milijonų žvaigždžių. Sujungus abiejų bendrovių pajėgas, Ohira vadovavo „Segos“ „Homestar“ serijos produktų plėtrai. Taip atsirado namų planetariumai, galintys už protingą kainą suprojektuoti tūkstančius žvaigždžių tiesiog jūsų namuose. “Dvi Tylos” ir mokslo populiarintojos Godos Raibytės projektas smalsiems vaikams ir kosmosui neabejingiems suaugusiems – “82 mėnuliai” įgijo išskirtinę teisę platinti šiuos namų planetariumus Baltijos šalyse.

Galite rinktis “Homestar Original and Classic” planetariumą arba galingesnįjį – “Homestar Flux”.

119-189 Eur     PIRKTI

Kosmoso projekcijų diskai namų planetariumams

arrow-right

Jei jau turite namams skirtą planetariumą Homestar Original arba Flux, savo patirtį galite praplėsti įsigydami įvairius vaizdus ant jūsų sienos ar lubų projektuojančius diskus. Kartu su mažaisiais kosmoso tyrinėtojais ar patys vieni, galite leistis į nesibaigiančias keliones po kosmosą: ūkus ir galaktikas, saulės sistemos planetas, galite stebėti kometas, šiaurės pašvaistę ar pasižvalgyti po Pietų pusrutulio dangų, kurio gyvendami Lietuvoje nematome. Išsirinkite jums labiausiai smalsumą žadinančius vaizdus.

15-25 Eur    PIRKTI

Jau netrukus kviesime įsigyti kosmoso. Norėdami gauti informaciją apie šių produktų kainas, gamybos ir pristatymo datą, užpildykite lentelę. Pažadame, informuosime jus pirmuosius.

Klaida! Užpildykite raudonai pažymėtus formos laukus.
SIŲSTI

Ačiū!
Netrukus susisieksime.